top of page
Od ekonomky ke grafice (1).png

Jak už to tak bývá, člověk míní a život mění. A tak se z malého snu stala realita. Přes vysokou školu ekonomickou, přes manažerské a administrativní pozice, přes podnikání v oblasti beauty, jsem se díky světové pandemii dostala až ke svému malému snu.

Ve chvíli, kdy jsme všichni zůstali zavření doma a veškeré naše aktivity přešly do online světa, jsem začala vnímat sílu sociálních sítí, jejich využití a budoucnost. A ruku v ruce s tím i to, jak spousta lidí tápe, trápí se a láme si hlavu nad tím, jak právě tato média uchopit správně, efektivně a hlavně bez stresu.

Proto jsem začala přemýšlet o tom, co nám tu chybí. Šablony. Vzory. Průvodci. Pomocníci. A tak se na základě inspirace ze zahraničí vyvinul nápad na šablony pro sociální sítě. Pro moje kolegyně v beauty odvětví. Ale i pro všechny ostatní. Spojení mých introvertních rysů 😊 a grafiky, kdy mohu sedět s čajem, svíčkou a oblíbenou hudbou a tvořit něco, co někomu na druhé straně pomůže usnadnit život. Něco, co mě baví a jemu ušetří hromadu času a stresu. A tak vznikl nápad Social Templates.

Tvořím templaty a presety pro Lightroom, abych vám pomohla dosáhnout profesionálně vyhlížejících sítí, které zaujmou na první pohled během vteřiny, bez hodin práce. Proměníte tak svůj běžný účet v atraktivní, zábavný, profesionální, obsahově zajímavý účet a proměníte své sledující v zákazníky. A svůj čas tak můžete věnovat své práci, rodině, přátelům, vínu či Netflixu 😊

 

Vaše Katka

bottom of page